معرفی

واحد فناور مدرسه رباتیک مکاترون از سال 1394 با هدف تولید ربات های آموزشی و صنعتی و همچنین آموزش تخصصی کامپیوتر، الکترونیک  و برنامه نویسی برای گروه های سنی مختلف تاسیس گردیده و در دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم و تحقیقات در حال فعالیت می باشد.

این مرکز مفتخر است که پس از سال ها کسب تجربه، امروز توانسته بستری مناسب برای علاقه مندان به این رشته های جذاب و کاربردی در زندگی ایجاد کند که با ایجاد شرایط و امکانات آموزشی بسیار مجهز و مبتکر و همچنین تربیت اساتیدی با درجه علمی بالا و همچنین کارآفرینی در این بخش قدمی استوار برای توسعه این علم بردارد و در نهایت به شکوفایی هوش های برتر منجر گردد.
این مرکز همواره در تلاش است که بتواند با ایجاد و کشف روش های نوین آموزش رباتیک گامی در راستای جهانی شدن بردارد و امید است که بتوانیم به زودی شاهد پیشرفت کشور عزیزمان در عرصه تکنولوژی های مربوط به علوم جدید و کاربردی باشیم.

رباتیک بخش دانش آموزی

واحد فناور مدرسه رباتیک مکاترون با بهره گیری از علوم کاربردی رباتیک و ترکیب آن با سایر رشته ها مدل جدیدی از آموزش رباتیک را برای دانش آموزان و علاقمندان در گروه های سنی مختلف تهیه و تدوین نموده است. این دوره ها شامل آموزش علوم زیر همراه با یک ترم رباتیک می باشد.

دوره های آموزشی رباتیک